Menu
Tablet menu
  

Depilacja nóg przy żylakach

Masz pajączki albo, co gorsza, żylaki? To depiluj nogi z głową, czyli najpierw przyjrzyj się swoim kończynom dolnym, następnie pomyśl i skonsultuj się z doświadczoną kosmetyczką lub lekarzem, a dopiero potem podejmuj decyzję o wyborze metody depilacji najbezpieczniejszej na nogi z problemami żylnymi. I nie łudź się, że co dobre dla przyjaciółki, będzie dobre również dla ciebie – bowiem depilacja nóg z żylakami nie podlega tej zasadzie.

Czytaj więcej...

Depilacja – owoc zakazany dla...

Depilujemy sobie to i owo, raz woskiem, raz pastą cukrową, czasem w pośpiechu maszynką do golenia lub przy użyciu kremu, ale rzadko zastanawiamy się nad tym, czy dany typ depilacji naprawdę nam służy. A kto wie, czy przypadkiem nie szkodzi... Wyjaśniamy wszelkie wątpliwości w tym temacie.

Czytaj więcej...

Depilacja w sieci pajączków

Jeśli o pajączkach i żylakach, które wielu z nas ma na nogach, zwykło się mówić, że to problem kosmetyczny, jest to w 100 procentach prawda. Szpecą – to raz, a dwa: skutecznie utrudniają przeprowadzanie zabiegów pielęgnacyjnych i depilację.

Za długo i nieprawidłowo siedzimy i stoimy, lubimy zakładać nogę na nogę, nie robimy przerw w podróży, unikamy aktywności fizycznej i wszędzie wozimy się autem – to tylko kilka przykładów sytuacji, które mają wpływ na pogorszenie krążenia w kończynach dolnych. Wystarczy kilka lat traktować po macoszemu własne nogi, aby po kilku następnych „dorobić” się pajączków, a w przyszłości – żylaków.

Czytaj więcej...

Makijaż permanentny, czyli trwały

Wykonuje się go raz, a dobrze. Choć technika wykonania może kojarzyć się ze zrobieniem tatuażu, nie jest to makijaż na całe życie. Raczej na kilka lat. Na pewno jest to idealne rozwiązanie dla osób, które nie mają ochoty lub czasu codziennie sięgać po kosmetyki, pieczołowicie rysować linii na powiekach i przy ustach, ozdabiać na tęczowo powiek tylko po to, aby za kilkanaście godzin wszystko zmyć i kolejnego dnia rozpocząć malowanie na nowo.

Czytaj więcej...

Sztuczne czy naturalnie? Przewodnik po doklejanych rzęsach

Nie da się trzepotać rzęsami, jeśli są za krótkie lub jest ich mało. Na szczęście są sposoby na zagęszczenie i przedłużenie „firanek” przy oczach. Przykleja się sztuczne rzęsy i gotowe! Pozostaje tylko pytanie, jakie rzęsy wybrać. Przygotowaliśmy dla Was krótki przewodnik.

Czytaj więcej...

Twarzą w stronę karnawału

  • Opublikowano w BLOG

W zeszłym roku podpowiadaliśmy, jak dzięki zabiegom z oferty Easy Waxing można sprawić, że każdy z naszych Klientów może zostać Królem/Królową Balu. W tym roku skupimy się na zaletach relaksu i zabiegów, które niwelują wpływ stresu na skórę – bo nasze emocje są kluczem do pięknego wyglądu.

Czytaj więcej...
Subskrybuj to źródło RSS
Depilacja

 

Umów wizytę online

Umów_wizytę

top-salon-easywaxing