Menu
Tablet menu
 

O nas

Jednym z najlepszych i najskuteczniejszych sposobów depilacji ciała jest usuwanie zbędnego owłosienia za pomocą wosku. Wosk usuwa włoski wraz z cebulkami dzięki czemu końcówki odrastających włosków są delikatniejsze, a same włoski odrastają słabsze i jaśniejsze. Odnowienie cebulki włoska po takim zabiegu trwa kilka tygodni (od 2 nawet do 5 tygodni w zależności od struktury włosa). Regularne stosowanie tej metody depilacji powoduje, iż owłosienie staje się znacznie mniej widoczne.

Ceny i umawianie zabiegów:

Szczegółowy cennik zabiegów znajdziecie Państwo w zakładce "Cennik -> Depilacja Woskiem". W zakładce "Kontakt" znajdziecie Państwo telefon i dane adresowe naszej firmy. Można również skorzystać z formularza kontaktowego celem umówienia wizyty.

 

Jak się przygotować do zabiegu:
Przede wszystkim należy sprawdzić czy włoski są odpowiedniej długości: przy depilacji woskiem jest to długość od 0,5 cm. do 1 cm. Należy pamiętać, iż włoski zbyt krótkie są niemożliwe do usunięcia, podczas gdy zbyt długie mogą spowodować, że zabieg będzie mniej komfortowy. Na dzień przed zabiegiem dobrze jest zrobić peeling, który usunie martwy naskórek. Gładka skóra sprawi, że wosk będzie łatwiej przylegał do włosków. Nie zaleca się nakładania na skórę żadnych kremów ani balsamów w dniu, w którym zabieg ma być wykonany. Na dobę przed woskowaniem należy unikać opalania depilowanych części ciała. Ponieważ depilacja ciała jest bardzo intymnym zabiegiem, ważne jest, aby bezpośrednio przed samym zabiegiem zadbać o higienę osobistą.

 

Po zabiegu:
  • 24 godzin po woskowaniu należy unikać bezpośredniego działania promieni słonecznych lub solarium
  • należy zrezygnować z korzystania z produktów do pielęgnacji ciała z dodatkami chemicznymi przez 24 godziny po zabiegu 
  • 24 godzin po woskowaniu pach nie należy stosować dezodorantu
- 24 godziny po zabiegu nie korzystać z sauny
- po depilacji delikatnych partii ciała takich jak bikini i pachy zaleca się przetarcie skóry wodą utlenioną oraz posmarowanie ich sudocremem

 

Przeciwwskazania:
- jeżeli skóra jest podrażniona lub zraniona
- skóra z tendencją do rozszczelniania się naczynek lub żylaków
- zaraz po opalaniu lub odwiedzeniu solarium 
- w czasie okresu

 

 

 

 

 

 

Depilacja

 

Book online

Book_online

top-salon-easywaxing