Menu
Tablet menu
  

Pielęgnacja Cery Dermika

Polecamy doskonałe zabiegi na twarz od firmy Dermika. Każdy składa się z części, które są niezmiernie ważne i pozwalają przygotować skórę do następnych etapów. Poniżej gama zabiegów dostępna w salonie Easy Waxing. 

Mezolifting CL-HA

Doskonały zabieg do intensywnej pielęgnacji cery dojrzałej. Baza dla zabiegu to nowoczesne preparaty zawierających Meso-Active Complex, który przywraca odpowiednią komunikację i płynność procesów w skórze, aby skutecznie spowalniać starzenie się, poprawiać jej kondycję i jędrność. Dodatkowo usieciowany kwas hialuronowy – zastosowany, jako kosmetyczny „wypełniacz” zmarszczek o długofalowym działaniu zapewnia szybkie spłycenie zmarszczek i silne nawilżenie skóry. Z kolei trójwymiarowa siateczka ND Express Lift daje natychmiastowy, widoczny i odczuwalny efekt liftingu.

 Illumi Skin

Najwyższej jakości zabieg dla wszystkich typów cery, którego celem jest rozjaśnienie przebarwień różnego pochodzenia, rozświetlenie i odświeżenie oraz wyrównanie kolorytu cery. W zabiegu zastosowano innowacyjne substancje depigmentacyjne o wysokiej skuteczności. Dodatkowo proteiny jedwabiu nawilżają i wygładzają powierzchnię skóry, a płat kolagenowy działa przeciwzmarszczkowo i potęguje rewelacyjne efekty wizualne. Cera po zastosowaniu Illumi Skin promienieje i nabiera blasku. Skuteczność preparatów została potwierdzona szeregiem badań naukowych.

Acti Mat

Świetny zabieg dla przetłuszczającej się skóry z problemami. Doskonale wspomaga normalizację pracy gruczołów łojowych. Dzięki kombinacji bardzo skutecznego peelingu w kremie, płatu kolagenowego z aktywatorem i wykorzystaniu sonoforezy skóra staje się wyraźnie czystsza, gładsza i matowa, poprawia się jej koloryt i stopień nawilżenia, rozszerzone pory ulegają zwężeniu.

Ukojenie

Zabieg pielęgnacyjny dla skóry wrażliwej z rozszerzonymi, płytko położonymi naczynkami. Bioflawonoidy zastosowane w kosmetykach redukują nadreaktywność naczyniową, wzmacniają ścianki naczyń krwionośnych, zmniejszają podrażnienia, stanowią ochronę przed wolnymi rodnikami. Wyciąg ze złotej algi zmniejsza wrażliwość skóry na czynniki zewnętrzne. Dzięki zastosowaniu w zabiegu sonoforezy składniki czynne mogą lepiej penetrować w głąb skóry.