Menu
Tablet menu
  

Promocje w Easy Waxing Warszawa

Depilacja woskiem promocje Warszawa

  • Promocja na start - 30% rabatu na pierwszą wizytę dla wszystkich nowych klientów salonu przy ul. Grzybowskiej 39. Warunkiem skorzystania z promocji jest umówienie wizyty online klikając na przycisk:  rezerwuj warszawa.

    Przy płatności należy okazać dowód tożsamości oraz podać kod pocztowy, z którego najczęściej docieracie Państwo do salonu (Promocja dotyczy wyłączenie pierwszej wizyty i nie łączy się z innymi ofertami specjalnymi. Ważna przy rezerwacji wizyty online. Promocja na start nie dotyczy opalania natryskowego i przekłuwania uszu i pępka Blomdahl)

  • Karta Easy Waxing - usługi kosmetyczne w najlepszych cenach - karta uprawnia do zakupu wszystkich usług kosmetycznych w salonie z rabatem od 15 do 25%. Dokładne ceny obowiązujące dla posiadaczy karty znajdują się w cenniku w kolumnie "z kartą Easy Waxing". Karta jest szczególnie atrakcyjna dla osób wykonujących co najmniej jeden zabieg miesięcznie w naszym Studiu a jej koszt to obecnie jedynie 89 zł na 6 miesięcy. Karta łączy się z innymi promocjami. Szczegółowe informacje na temat karty w zakładce - Karta Easy Waxing.
  • Promocja dla studentów - o szczegółach i warunkach promocji przeczytasz tutaj
  • Promocja na zestawy depilacji nóg + bikini - zestaw depilacji "Całe nogi i bikini brazylijskie woskiem" 149 zł (125 zł dla posiadaczy karty Easy Waxing) oraz zestaw depilacji "Całe nogi woskiem i bikini brazylijskie pastą cukrową" 189 zł (159 zł dla posiadaczy karty Easy Waxing). Pozostałe zestawy nogi i bikini teraz z rabatem 15 zł. (Promocja łączy się z obniżką z tytułu Karty Easy Waxing. Pozostałe promocje nie łączą się. Obowiązuje przy płatności gotówką.)
  • Promocja za polecenie salonu - poleć nasz salon w Warszawie innej osobie i otrzymaj 30% rabatu na wizytę. Nowy klient korzysta z 30% promocji na start. Aby skorzystać z promocji, osoba której poleciłaś/eś salon powinna umówić wizytę klikając na link - Rezerwacja Wizyt Online Warszawa oraz w komentarzu do wizyty wskazać Twoje imię, nazwisko i adres e-mail. Przy płatności powinna okazać dowód tożsamości oraz podać e-mail i kod pocztowy z którego najczęściej dociera do naszego salonu. (Promocje dotyczy wyłącznie pierwszej wizyty w salonie i nie łączy się z innymi ofertami specjalnymi. Promocja za polecenie nie dotyczy przekłuwania uszu, nosa i pępka Blomdahl)
Promocja Urodzinowa*

Urodzinowy prezent od Easy Waxing - przez tydzień od Twoich urodzin dajemy Ci 20% rabatu na wszystkie zabiegi.

Promocja za linki

Prowadzisz stronę internetową, bloga, forum? Promuj naszą stronę internetową na swojej stronie i odbieraj kupony na darmowe zabiegi. Możliwa również stała współpraca. Zainteresowanych prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego 


 

* Promocja ważna po okazaniu dokumentu tożsamości potwierdzającego datę urodzin. Promocje nie łączą się i są ważne do odwołania.
** O szczegóły pytaj Twojej kosmetyczki. Punkty przyznawane jedynie przy płatności gotówką.

Depilacja

Umów wizytę online

Umów_wizytę