Co to jest Manicure Japoński?

Procedura zabiegu Manicure Japońskiego jest taka sama jak przy manicure klasycznych (ustalenie z Klientką preferowanego kształtu paznokci, odsuniecie/wycięcie skórek, odtłuszczenie płytki) z tą różnicą, że zamiast nałożenia kolorowego lakieru kosmetyczka wmasowuje w płytkę paznokcia specjalną pastę odżywiającą i nawilżającą paznokcie. Następnie wciera w płytkę paznokcia puder, który zatrzymuje składniki zawarte w paście oraz zabezpiecza przed zbyt szybkim ich wypłukiwaniem z płytki paznokcia.

 

Pasta stosowana przy Manicure Japońskim zawiera składniki i witaminy, które wiążą wodę, ułatwiają przenikanie innych substancji oraz wywierają znaczący wpływ na równowagę wodno – tłuszczową. Podstawowym zadaniem pasty jest odżywienie słabego paznokcia. Puder zabezpiecza przed czynnikami zewnętrznymi takimi jak woda czy detergenty. Po nałożeniu tych produktów paznokieć staje się ładny, gładki, o jedwabistym połysku. Różowy blask na paznokciu utrzymuje się do 2 tygodni.

Składniki i witaminy zawarte w Manicure Japońskim:

manicure japonski manicure japonski

•    Witamina A, E, H 
•    Prowitamina B5 
•    Keratyna
•    Pyłek pszczeli 
•    Krzemionkę z morza japońskiego.

Manicure Japoński genialnie wzmacnia naturalne paznokcie, pobudza krążenie krwi oraz stymuluje zdrowy wzrost paznokci. Doskonale chroni przed rozdwajaniem paznokci i ich łuszczenie. Zabieg ten powoduje, że kruche paznokcie stają się sprężyste i giętkie.

Dzięki Manicure Japońskiemu paznokcie stają się piękne i błyszczące niczym perełka.

Zabieg należy powtarzać, co dwa, trzy tygodnie, a efekt jest naprawdę zadowalający.

Zapraszamy do wypróbowania zabiegu w Salonie Easy Waxing.


Rate this item
(2 votes)

Leave a comment

Adresy email nie będą wykorzystywane ani przekazywane do celów marketingowych.

back to top